Aplikacja mobilna? Może webowa? Wszystko na raz?

Nie ma problemu, u nas znajdziesz każde rozwiązanie. Nie ma nic lepszego dla przedsiębiorstwa niż automatyzacja procesów. Razem z naszymi specjalistami pokażemy Ci jak to zrobić.

Wybierz jedno z naszych rozwiązań

Dedykowane oprogramowanie

Aby tworzenie oprogramowania zakończyło się sukcesem, kluczowe są 3 aspekty: dotrzymanie terminu, nieprzekroczenie budżetu i realizacja oczekiwanej funkcjonalności.

Masz kilka systemów? Przepisywanie tych samych rzeczy w kilku systemach jest stratą czasu? Sprawdź co mamy do powiedzenia w kwestii integracji systemów. My naprawdę rozumiemy Twój biznes i twoje procesy. Integrujemy systemy klasy ERP (SAP B1, Axapta, inne) z innymi programami.

Dysponujemy specjalistami w wielu dziedzinach. Cena uzależniona jest od wielkości projektu oraz potrzebnych specjalistów, a stawka zaczyna się już od 85zł za godzinę.

Modyfikacja istniejącej aplikacji

Jeżeli irytują Cię błędy w używanym systemie, lub chciałbyś rozszerzyć funkcjonalność, chętnie pomożemy!

Ponad milion przejętych linii kodu, sprawiło, że wiemy jak takie projekty realizować. Potrafimy wyeliminować błędy, przyspieszyć i zmodyfikować istniejące oprogramowania, aby spełniało swoje zadanie!

Dysponujemy specjalistami w wielu dziedzinach. Cena uzależniona jest od wielkości projektu oraz potrzebnych specjalistów, a stawka zaczyna się już od 85zł za godzinę.

Outsourcing | Body leasing

Jeżeli potrzebujesz dodatkowej siły sprawnych rąk programisty, nasi specjaliści chętnie pomogą. To może być zarówno 1 dzień jak i kilka miesięcy, 1 programista lub cały zespół.

Po prostu określ wymagania, a my dobierzemy optymalne rozwiązanie i oszacujemy koszty.

Dysponujemy specjalistami w wielu dziedzinach. Cena uzależniona jest od czasu trwania projektu oraz potrzebnych specjalistów, a stawka zaczyna się już od 80zł za godzinę.

Konsultacje | Wsparcie start up

Masz świetny pomysł z pogranicza informatyki i nowych technologii, ale brakuje Ci wiedzy merytorycznej lub środków finansowych? Zgłoś się do nas!

Służymy zarówno wsparciem konsultingowym, jak i finansowym. Doradzimy Ci jak stworzyć oprogramowanie, przeszkolimy zespół i wskażemy drogi rozwoju

Dysponujemy specjalistami w wielu dziedzinach. Cena uzależniona jest od konkretnego przypadku, a stawka zaczyna się już od 90zł za godzinę.

Zacznij współpracę ze Spaceone, skontaktuj się z nami już dziś.